Novozrekonštruovaná garsónka s balkónom

Dám do prenájmu novozrekonštruovanú garsónku - prerábka sa ukončuje k 18.1.2021, na Bebravskej ulici. Foto sú staré, iba 2-3 sú už z prerábky. Nový gauč je doručovaný ako posledný a robí s ana posledných úpravách, preto nie sú nové foto.
Hľadám poctivého, slušného nájomníka /-čku, prípadne pár, najlepšie nefajčiar.
K dispozícii je úplne nová kúpeľňa, kuchyňa so základným vybavením a novými spotebičmi, nový gauč na každodenné spanie, smart TV (aj na Netflix), novo-vymaľovaná izba s novou podlahou. K dispozícii je veľká zostava obývačkovo-izbová a šatníková vstavaná skriňa v chodbe.
Ku garsónke prislúcha balkón (cca 4,5m2). V tesnej blízkosti je obchodný dom s Tescom, pošta, zdrav. stredisko, zastávky MHD a zeleň (na prechádzky). Susedia sú tichí, milí, bezproblémoví, a preto hľadám aj takého nájomníka.
Cena - 430 Eur (spolu s energiami /rozrátané zvlášť a podľa spotreby predošlého nájomníka).
Máte otázky - volajte 0902287774.
Cena: 430 EUR
Číslo inzerátu 103944

 

12.1.2021 | 21:05 | prehliadnuté 11 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.