Zabehnutý autoservis v Bratislave na prenájom

Ponúkame na prenájom zabehnutý autoservis, dielňu o rozlohe 310 m2 v centre Petržalky na Rovniankovej ulici v Bratislave. Autoservis je vhodný na pokračovanie v prevádzke, má stálych klientov. Ponúkame však aj možnosť prenajať si priestor samostatne a rozbehnúť v ňom nové podnikanie.

Predná časť priestoru pozostáva z prijímacej miestnosti určenej pre klientov. Táto miestnosť je moderne zariadená, novo zrekonštruovaná a poskytuje dostatočný komfort. Z prijímacej miestnosti je vstup do kancelárie pre zamestnancov množstvomúložného priestoru. Ďalej je vchod do zariadenej kuchynky a kúpeľne s WC a sprchovým kútom.

Vstup do priestoru dielne je riešený dvoma rolovacími bránami. Prvá brána smeruje do priestoru dielne, kde sa nachádza zdvihák, 2 montážne jamy a prístrojové vybavenie na fungovanie autoservisu. Druhá brána smeruje do miestnosti určenú na diagnostiku vozidiel, ako aj opravy. Priestor ponúka aj niekoľko menších technických miestností a skladov.

Autoservis je kompletne vybavený a má stálu klientelu spokojných zákazníkov – je vhodný na pokračovanie v danom podnikaní. Ponúkame však aj možnosť prenájmu iba samotného priestoru bez zariadení a príslušenstva. Priestor je vhodný aj na iný druh podnikania. V prípade záujmu vieme priestor aj predať. Cena dohodou.

K autoservisu prislúchajú aj parkovacie miesta na ulici priamo pred servisom, ktoré sú k dispozícii pre klientov či zamestnancov.

Cena za prenájom je 3000 eur bez DPH + energie za mesiac
Cena energií je 300 eur/mesiac
Parkovacie miesta pred servisom – 550 eur/rok

V prípade záujmu volajte na telefónne číslo 0903 441 897.


Poschodie: prízemie

Počet poschodí: 1

Dodatok k cene: uvedená cena je bez DPH, energií a parkovania pred budovou servisu
Celková rozloha: 310m2

Vlastníctvo: súkromné

Stav: po čiastočnej rekonštrukcii

Odvoz odpadu: áno

Voda: verejný vodovod

Kanalizácia: áno

Kúpeľňa: áno

Sklady: áno

Parkovanie: vonkajšie, vyhradené

Inžinierske siete: áno

Zariadenie: zariadený

Okná: plastové

Prístupová cesta: asfaltová cesta
Cena: 3 000 EUR
Číslo inzerátu 114685

 

26.9.2021 | 16:50 | prehliadnuté 80 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.