3izb.byt,Trencin,Sihot1, Svermova ul

3 izbový byt na prenájom v TN priamo pri vode (výhľad z balkóna na Kočovskú hrádzu) v najvyhľadávanejšej lokalite Sihoť I.

byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: v celom byte plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy a dlažba, omietky, nová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, zasklená loggia
Byt je pekne slnečný, výhodou je aj vlastné kúrenie plynovým kotlom a nízke náklady na bývanie. Bytový dom je čistý a udržiavaný, zateplený, s novými schránkami.

Dispozične je byt veľmi dobre riešený: veľká predsieň, samostatná kuchyňa, obývacia izba, 2 priestranné nepriechodné spálne so vstavanými šatníkovými skriňami Rolldoor (z jednej spálne je vstup na veľkú presklennú lodžiu), kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. K bytu patrí aj pivnica (4 m2). Na prízemí je aj spoločný uzamknutý priestor na odkladanie byciklov.

Byt sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti mesta, v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, univerzita, potraviny, lekáreň, športoviská, zastávka MHD, autobusová a vlaková stanica (cca 10 min chôdzou), v okolí domu je množstvo zelene, detské ihrisko, cyklistický chodník, chodník pre kolieskové korčule, hrádza s možnosťou rekreácie a prechádzok.

voľný od 1. mája alebo dohodou (sme flexibilní, možnosť nasťahovania sa v čase od 1. mája do 1. júla 2022. 1. júla je však posledný želateľný termín na nasťahovanie sa)

nie som realitka

cena: 520Eur vrátane energií

prosím len seriózni záujemci
zvieratka vitane
Cena: 520 EUR
Číslo inzerátu 121761

 

13.3.2022 | 11:41 | prehliadnuté 54 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.