zad.nápravy Renault Megane Kombi Kangoo Scenic

Zadná náprava Renault Megane Kombi, Kangoo, Scenic, repas.
Zadné nápravy Renault Megane Kombi I. Kangoo, Scenic I., Classic I., Megane I. a iné, repasované. Viac info na tel, len volať, cena: 180€/kus, výmenný systém, váš starý kus treba vrátiť, zadnú nápravu vám môžeme po dohode namontovať v N.Zámkoch. Viac info po tel. Pošlem kuriérom na dobierku. Len volať. N.Zámky. 0945/448-483. Cena dohodou. Detailné foto pošlem kupujúcemu do mailu. Na maily a sms, neodpovedám, volajte. Volať do 18:00. Viac info telefonicky.
Popis dielu: Zadné nápravy s torznými tyčami na Renault. Cena: 180€.
Montáž 80€. Stav dielu: továrensky repasovaný diel. Originálny diel.
Výrobca dielu: Renault. Model: Renault I. Výmenný systém: stará náprava sa vracia. Písomná záruka 1 rok. Preprava: kuriérom slov. pošty. Cena za prepravu: podľa cenníka slov. pošty, nájdete si ho na www.posta.sk Platba: na dobierku alebo vopred na účet.
Dostupnosť dielu: do 24 hod. Termín dodania: do 48 hod. Región: Nitriansky kraj. N.Zámky Web: https://napravy2.webnode.sk Cenník: na webe Tel: 0945/448.483. Možnosti prepravy pre celé Slovensko, dátum pridania: 10.5.2022.
Cena: 180 EUR
Číslo inzerátu 124094

 

9.5.2022 | 5:57 | prehliadnuté 8 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.