Všestranne využiteľný dom v Maďarsku (cena je HUF)

Ponúkam na predaj všestranne využiteľný dom, ktorý sa nachádza v Maďarsku na úpätí pohoria Bükk, v osade Bükkaranyos. Dom bol postavený v roku 2014 s rozlohou 360 m2 a veľkosťou pozemku 6600 m2.
Dom je trojpodlažný, v suteréne sa nachádza bazén, šatne a sauna. Nachádza sa tu aj kotolňa s obnoviteľnými zdrojmi energie. Na prízemí je obrovská predsieň, kuchyňa, komora, a izby. V podkroví sú tiež 4 izby s 2 samostatnými sprchami a WC.
Dom je využiteľný pre podnikanie – kemping, tábory, jazda na koni, rybárčenie, penzión, vidiecky cestovný ruch… Pre polovníkov je tiež veľmi vhodný vďaka intieriéru budovy a veľkosti pozemku na ktorom sa dom nachádza.
Portfólio je môžné rozšíriť, a to zakúpením aj rybárského jazera, ktorý je hneď vedľa pozemku, alebo môže byť využívaný veterný mlyn zo stanicou pre elektrické vozidlá, ktorý je na ponúkanom pozemku.
Orientačná cena: 98.000.000 HUF
Cena: 326 700 EUR
Číslo inzerátu 61513

 

26.7.2018 | 15:37 | prehliadnuté 154 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.