Rodinný dom v obci Malé Ozorovce

Exkluzívne predám RD v obci Malé Ozorovce, okres Trebišov. Obec je vzdialená 40km od Košíc a 5km od Sečoviec. Je bez neprispôsobivých občanov.
Nehnuteľnosť je situovaná na 517 m2 zastavaných plôch a nádvorí a 1708 m2 záhrad. Celková výmera pozemku je 2225 m2. Nehnuteľnosť je postavená z tehál, kvádrov, strecha je sedlový krov prekrytý strešnou krytinou z AZC šablón. RD pozostáva zp 4 izieb, kuchyne, kúpelne s WC a dvoch chodieb. Jedna z izieb je podkrovná, celková úžitková plocha je cca 110 m2.
V roku 2018 bola realizovaná rekonštrukcia, ktorá pozostávala z novej fasády, zateplenia zadnej steny, zateplenia jednej z izieb, laminátové podlahy, nové batérie v kúpelni, renovácia terasy a oplotenia, nová dlažba a maľovanie.
Kúrenie je elektrické, zabezpečené novým elektrickým kotlom a radiatormi. Kúrenie je taktiež na tuhé palivo krbom s krbovou vložkou a prieduchmi do izieb.
Na pozemku je elektrická prípojka (220.380), desať metrová kopaná studňa s výdatným zdrojom. RD je čiastočne podpivničený a odizolovaný. Záhrada o rozlohe 1708 m2 okrem ovocných stromov ponúka súkromie a oddych. Je započatá príprava na výstavbu garáže (základy a betonová platna ). Orientácia RD je V, Z, celý deň slnko na pozemku. ďalšou podstatnou výhodou je umiestnenie RD v slepej uličke.
Cena nehnuteľnosti je 69 000 Eur. Uprednostňujem platbu v hotovosti pred hypotékou. Realitné kancelárie prosím nevolať. Objekt je kúpou voľný. Kontakt : 0903 282 677.
Cena: 69 000 EUR
Číslo inzerátu 75009

 

10.3.2019 | 14:06 | prehliadnuté 128 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.