Rodinný dom v obci Plechotice

Exkluzívne predám RD v obci Plechotice, okres Trebišov. Obec je vzdialená 45km od Košíc, 9km od Sečoviec a taktiež 9km od Trebišova.
Nehnuteľnosť je situovaná na 800 m2 zastavaných plôch a nádvorí a 2232 záhrad. Celková výmera pozemku je 3032 m2. Nehnuteľnosť podľa znaleckého posudku bola postavená v roku 1967 z kvádrov, tehál, strecha je sedlový krov prekrytý strešnou krytinou z AZC vlnovky. RD pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, kúpelne s WC, špajzy a chodby. Celková úžitková plocha je cca 90 m2.
V roku 2018 na RD boli realizované úpravy stien a následné vymaľovanie, laminátové podlahy v celom dome, sokel okolo domu z tvrdeného polystyrénu a striekaný brizolitom. V kúpelni je sprchový kút a sanita, v kuchyni je predpríprava na kuchynskú linku. Kúrenie je plynové zabezpečené gamatkami.
Na pozemku je elektrická prípojka (220,380) zabezpečená podľa noriem ( prípojka v plote, elektrické vedenie cez vlastný elektrický stĺp ), plyn, 10 metrová kopaná studňa s výdatným zdrojom. Súčasťou RD je prístavba aj garáž.
RD je čiastočne podpivničený a z chodby je prístup na povalu.
Cena nehnuteľnosti je 43 990 eur, uprednostňujem platbu v hotovosti pred hypotékou. RK prosím nevolať. Objekt je kúpou voľný. Kontakt : 0903 282 677.
Cena: 43 990 EUR
Číslo inzerátu 75010

 

10.3.2019 | 14:08 | prehliadnuté 116 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.