Motýlí dom vám poskytuje

Motiváciu a prostriedky pre používanie vedomia ako nadstavby mysle riadiace emócie a pocity, využívajúce intuíciu a tvorivosť na rozvoj osobných kvalít a vytváranie nových archetypov správania v podvedomí.

Poznávacie spoločenské stretnutia na zoznámenie sa s novými vedeckými poznatkami, vybraným umením na oslobodenie vedomia a používanie jeho úchvatných vlastností pri tvorení nových šťastných osobných príbehov.
POTREBNÉ JE NAHLÁSENIE ZÁUJMU NA RECEPCII.
Knihy, obrazy, semináre pre utváranie podmienok, vhodného prostredia na spontánny rozvoj vedomia a osobných kvalít zapojením zmyslov.
Vyhotovenie kópií interiérových prvkov na dotváranie domáceho interiéru a profesionálneho pracovného prostredia pôsobiace na správnu aktiváciu vedomia vhodné ako plocha abstraktného pracovného stola, obrazu, dverí a čela postele pre vytvorenie správnej atmosféry podľa účelu využitia miestnosti, aby vzniklo motivujúce prostredie pre aktívne používanie vedomia.

Výber najdôležitejších doplnkov výživy, kvantového informačne previazaného homeopatického prípravku a vône (srdiečka so sprejom), ktorých je Motýlí dom (Tachyon Technology Pharm) výrobcom a uskutočňuje aktívny výskum a výrobu už viac než 30 rokov v spolupráci s významnými terapeutmi a lekármi alternatívnej medicíny a osobných kvalít.
Ochutnávky prípravkov s poradňou ako bonusom a 20% zľavou pre ubytovaných. Spoločné stretnutia pri kúzelnej príprave jedál a nápojov pre krásu a zdravie s adekvátnym príspevkom na zabezpečenie a nákup surovín podľa ich spotreby.

Vystavujeme CERTIFIKÁT VÝNIMOČNÝCH PREDPOKLADOV, ktorý sa vydáva na základe typologických osobnostných charakteristík po vyhodnotení komisie pod dohľadom uznávaného lektora.

VIAC INFO NA RECEPCII HOTELA
Cena: 0 EUR
Číslo inzerátu 76604

 

8.4.2019 | 12:41 | prehliadnuté 129 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.