Kanadský zrub v Nízkych Tatrách.

Nízkoenergetický dvoj podlažný kanadský zrub z masívnej guľatiny v Liptovskej Porúbke. Bol postavený pred ôsmimi rokmi na pozemku ktorý má 780 m2 z toho 310 m2 je zastavaných a tak ako obytná i úžitková plocha ma 220 m2. Na spodnom podlaží sa nachádza: kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s krbom, WC. a technická miestnosť. Vrchné podlažie tvoria tri spálne a priestranná kúpeľňa s toaletou v ktorej okrem hydromasážnej vaňa a sprchovacieho kútu nájdete pračku a sušičku. V každej miestnosti sa nachádza kvalitný nábytok a rôzne elektrospotrebiče vrátane nového TV - Samsung s 80 palcovou obrazovkou. ( Digitálna televízia s viac ako 700 stanicami a internetové pripojenie je zaplatené na rok dopredu ) Vykurovanie zabezpečujú solárne panely a teplovodný krb napojený na ústredné kúrenie, vrchná kúpeľňa má podlahové vykurovanie. Pozdĺž celej prednej časti zrubu je veľká terasa a na poschodí je balkón. Na pozemku je kôlňa a veľký prístrešok za domom.Parkovanie je možné vo dvore.
Obec Liptovská Porúbka sa nachádza v prostredí Nízkych Tatier, v besprostrednéj blízkosti mestečka Liptovský Hrádok ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V lete môžete využiť cyklotrasy a v zime si milovníci lyžovania prídu na svoje v lyžiarskom stredisku, na ktoré vidíte priamo z terasy zrubu.
V prípade seriózneho záujmu ma kontaktujte telefonicky: +421 914 175 227
Cena: 149 800 EUR
Číslo inzerátu 81372

 

3.7.2019 | 13:28 | prehliadnuté 207 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.